STRONA GŁÓWNA

Sportowy sukces dziewcząt

Anna Frąckowiak

W sobotę, 7 października, odbyły się pierwsze zawody ze szkolnego kalendarza imprez - Mistrzostwa Gminy w Unihokeju dziewcząt - Igrzyska Młodzieży (w tej kategorii wiekowej grają klasy VII plus II i III klasy gimnazjum). W zawodach udział wzięły 4 szkoły:

zawodniczki z SP2 Trzcianka (gospodarze), SP Biała, SP Łomnica i SP Siedlisko. Po zaciętych meczach (zostały połamane 4 kije, w tym aż 3 nasze) nasza szkoła wywalczyła drugie miejsce. Lepsze okazały się tylko zawodniczki z SP Siedlisko (gimnazjalistki). Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Wolska - bramkarka, Patrycja Boroń, Karolina Borowiak, Aleksandra Frąckowiak, Eliza Opszańska, Nikola Jaworska, Weronika Konop. W roli kibica - Klaudia Kowalczyk. Opiekun drużyny Anna Frąckowiak. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

2011 Sportowy sukces dziewcząt. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information