STRONA GŁÓWNA

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszej szkole.

Kamila Gaweł

Znalezione obrazy dla zapytania dzień języka ojczystegoUczniowie IV i V klasy zaangażowali się w przygotowanie Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego i

upiekli babeczki, które były sprzedawane podczas przerw. Każda słodka babeczka opatrzona była polskim przysłowiem. Ochotnicy ze starszych klas wzięli udział w quizie polonistycznym, który zweryfikował wiedzę i sprawność językową, ortograficzną oraz umiejętność korzystania z informacji, które wcześniej zostały wywieszone w holu szkoły. Ponadto, każdy uczeń mógł w tym dniu ćwiczyć staranną wymowę, korzystając z wcześniej przygotowanych łamańców językowych. Uczniowie VII i IV klasy zaprezentowali logopedyczne wierszyki na forum klasy.

Zwycięzcom quizu oraz mistrzom starannej wymowy gratulujemy a wszystkim uczniom dziękujemy za ten wspólnie spędzony dzień z językiem polskim w roli głównej.


2011 Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w naszej szkole.. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information