STRONA GŁÓWNA

Bezpiecznie w szkole i na wakacjach

Alicja Wicher

Pod  tym hasłem  6 czerwca odbyły się  spotkania uczniów naszej szkoły z policjantką  Komisariatu Policji w Trzciance Panią Esterą Bartol. Celem  spotkań

było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród uczniów. Policjantka przypomniała  zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię, omówił jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba lub gdy się zgubimy, przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku. Przestrzegła  również przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem  zabaw                      w niebezpiecznych  miejscach.

Po tak dużej dawce wiadomości możemy być spokojni, że w każdej sytuacji zagrożenia uczniowie naszej szkoły będą  wiedzieli jak się zachować.

2011 Bezpiecznie w szkole i na wakacjach. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information