Kangur 2018

Dnia 15 marca 2018 uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie matematycznym „KANGUR”. Tym konkursem rozpoczęliśmy Dni Matematyki w naszej szkole. Jak co roku

było sporo chętnych, którzy chcieli zmierzyć się z zadaniami konkursowymi. Do konkursu zgłosili się uczniowie z klasy II, IV, V, VI i VII. Cieszy fakt że są uczniowie, którzy chętnie podejmują się wyzwań, bo tak można powiedzieć o tym konkursie. Dziękujemy uczniom za udział oraz reprezentowanie szkoły na szczeblu międzynarodowym i życzymy wielu sukcesów oraz radości z podejmowanych wyzwań.

2011 Kangur 2018. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information