Mikołajki na sportowo

Anna Frąckowiak

Znalezione obrazy dla zapytania mikołajkowy turniej tenisowy7 grudnia nasi uczniowie wzięli udział w 17 Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Przyłękach. Drużyna w składzie:

Nikola Jaworska i Mateusz Formella (kl.6-7), Maria Frąckowiak i Wiktor Formella (kl.4-5) oraz Emila Boroń (kl.2-3), reprezentowała naszą szkołę. Wcześniej, przed grudniowym turniejem, na lekcjach wf odbyły się szkolne eliminacje. Wyżej wymienieni uczniowie TO MISTRZOWIE SZKOŁY w swoich kategoriach wiekowych. Konkurencja była duża, ponieważ w zawodach wzięli udział uczniowie z: SP 2 i SP 3 w Trzciance, SP Siedlisko, SP Biała, SP Rychlik,  gospodarze oraz my. Turniej zakończył się dla naszych uczniów dużym sukcesem. Emila i Marysia zajęły 2 miejsca, bracia Wiktor i Mateusz 3 miejsca, a Nikola 4 miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

2011 Mikołajki na sportowo. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information