Jak skutecznie się uczyć

Alicja Wicher

Znalezione obrazy dla zapytania jak się uczyćW piątek 26.01.2018r.  gościliśmy w naszej szkole panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Trzciance – panią psycholog

Agnieszkę Szymańską oraz panią pedagog Joannę Kochner - Borkowską. Przeprowadziły one dla uczniów klas IV – VII warsztaty na temat „Jak się skutecznie uczyć”. Wszyscy uczniowie mogli zapoznać  się z technikami uczenia się i różnymi metodami zapamiętywania. Mamy nadzieję, że dzięki tej wiedzy oceny w naszej szkole będą coraz lepsze.  

                                                                           Serdecznie dziękujemy!!!

2011 Jak skutecznie się uczyć. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information