STRONA GŁÓWNA

Dobre rady na odpady

Karolina Hrynkiewicz

uczniów klas IV - VI SP.  Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy pod kątem segregacji odpadów.

Naszą szkołę reprezentowali Wiktor Koch z klasy V  oraz Patryk Łastowski z klasy VI. Chłopcy uzyskali najlepsze wyniki podczas etapu szkolnego i tym samym przeszli do kolejnego etapu, który miał miejsce w  UM.

Otwarcie konkursu dokonał burmistrz Trzcianki Pan Krzysztof Czarnecki. Celem konkursu było propagowanie racjonalnej segregacji odpadów, rozwijanie świadomości uczniów na problemy środowiska i otaczającej nas przyrody. Test składał się z 12 pytań. Nasz uczeń Patryk Łastowski z klasy VI świetnie poradził sobie z pytaniami testowymi i zajął wyróżnienie.

Obaj nasi reprezentanci otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i gratulacje z rąk Pana Burmistrza. Jesteśmy dumni z naszych uczniów Wiktora i Patryka.

2011 Dobre rady na odpady. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information