Drukuj

klasa Oa

wychowawca: mgr Grażyna Chałabis

Ksawery Balicki, Miłosz Batura,  Wiktoria Berej,  Maja Borkowska, Zofia Borkowska,  Denis Cabaj, Jessica Cabaj,  Maja Grabowska, Tymon Grzebyta,  Natalia Hendzel,  Eryk Kalisiewicz, Wiktor Kaniewski,  Oskar Kasperek, Nadia Kułak, Mateusz Lepak, Fabian Łaszcz, Nadia Mania, Filip Musiał,  Julianna Pietrzyk, Kaja Polak,  Weronika Rozum, Adam Swół, Miłosz Swół, Nataniel Świątkowski Anastazja Wieczorek, Artur Wieja


 

 

klasa 0b

wychowawca: Anna Magdziarz

Maja Antoszczak, Natalia Batura, Wiktor Bodo,   Zuzanna Grubich,  Dominik Kucharski,   Bartosz Lipiecki,  Natalia Paszkiewicz, Julian Piętka, Gracjan Rozum,   Alicja Słaba,  Arkadiusz Szczerba, Dariusz Szczerba, Małgorzata Tecław, Nikola Trafas,  Damian Wyżkiewicz

 

klasa I

 

wychowawca: mgr Joanna Stachowiak

Maciej Antoszczak, Maja Berej, Hanna Formella, Kamil Formella, Zuzanna Morajko, Wiktoria Radomska, Mateusz Słok, Anna Sońdka, Aleksandra Szkutnik, Anabella Szymczak, 

 

klasa II

wychowawca: mgr Ewa Urbańczyk

 

Nikodem Batura, Kinga Bodo, Emilia Boroń, Marta Chabros, Amelia Chudzińska, Ksawery Czerwiński, Gracjan Czyżewski,  Maciej Góralski, Zofia Jaworska, Aleksander Jóźwiak, Piotr Leleń, Katarzyna Lewanda, Bartosz Majewski, Dominik Musiał, Maciej Musiał, Daria Połyniak, Nadia Świątkowska, Natalia Walkowiak, Adrian Wańczak, Wiktor Wika, Michalina Wolska

 

 klasa III

wychowawca: mgr Grażyna Góralska

Kacper Balicki, Przemysław Boroń, Wiktor Formella, Maria Frąckowiak, Gabriela Góralska, Kinga Kanclerz, Michalina Kasperek, Klaudia Kozioł, Julia Lankiewicz, Szymon Magalski, Filip Marcjan, Patrycja Paszkiewicz, Paweł Pawłowski, Aleksandra Styczeń, Oskar Wykręt, Hanna Wzorek, Amelia Wyżkiewicz

 

klasa IV

wychowawca: Beata Kowalczyk
Mikołaj Grabowski,  Wiktor Koch,  Jan Lewanda, Karolina Łastowska, Grzegorz Musiał,  Karol Paszkiewicz,  Patryk Pigłowski, Piotr Zyszczyk

 

 

klasa V

wychowawca: mgr Anna Frąckowiak

Nikola Jaworska, Weronika Konop, Patryk Łastowski, Ernest Marciniak, Patryk Masyra, Miłosz Morajko, Kacper Murach, Jan Nowicki, Michał Pietrzyk, Amelia Pływaczyk, Martyna Połyniak,  Martyna Weidemann

 

klasa VI

wychowawca: mgr Aneta Chmielewska - Żyhałko

 Patryk Antoszczak, Eryk Bejger, Jakub Berej, Otylia Bogacz, Dominik Borkowski, Patrycja Boroń, Karolina Borowiak, Mateusz Formella, Aleksandra Frąckowiak, Patryk Glapski, Marcin Grudziński, Dominik Hendzel, Klaudia Kowalczyk, Jan Okrój, Eliza Opszańska, Kacper Samulak, Oliwia Swół, Alicja Trafas, Paweł Wania, Wiktoria Wolska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011 UCZNIOWIE. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information